Danışmanlık ve Hukuk ile ilgili her tür sorununuz için bizi arayabilirsiniz!

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Aktürk Hukuk Bürosu; Av. Dr. Emrah AKTÜRK tarafından kurulmuş olup, uzman ve deneyimli kadrosu ile gerek ulusal gerekse uluslararası alanda hukuki hizmet vermektedir.

Hukuk büromuz İstanbul Ataköy merkezli olup, Türkiye çapında sunmakta olduğu hizmetleri ile de varlığına devam etmektedir. Vekil ve müvekkil arasındaki ilişkide her türlü bilginin mahremiyeti, devamında ise özenli olarak saklanması gerekliliğine inanan büromuz, güven ilişkisi çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir.

Birinci planda ortaya çıkan ya da ortaya çıkması muhtemel her türlü hukuksal problemlerinize çabuk, etkin ve güvenli çözüm yolunu tespit edip, hukuk ilkelerine de bağlı kalarak, en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bu prensip çerçevesinde öncelikle müvekkillerimizin herhangi bir hukuki problemle karşılaşmaması için önleyici çalışmalar yapılmakta, meydana gelmesi olası problemlerde ise etkin çözümler ortaya konmaktadır. Gereklilik halinde, idari ve yargısal merciiler nezdindeki hukuki takip görevi üstlenilmektedir.

Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın olası getirileri ve riskleri uzman kadromuz tarafından müvekkillerimize aktarılmakta, tüm bu aşamalarda müvekkil ile sürekli diyalog ve işbirliği sağlanarak kişinin kendisinin de bu süreci yakından takip etmesi temin edilmektedir.

Bütün Hakları Saklıdır © 2020